Szavazz és nyerj!

Nyerj értékes ökopalackot „Kincseink a Föld és a Víz” pályázatunk pályaműveire való szavazatoddal!

Ökopalack rajzpályázat

Kincseink: a Föld és a Víz elnevezésű pályázatunk lezárult!
A szavazók között kisorsolt díj (1 db 0.5 l-es Thank you ökopalack) nyertese: Séra Istvánné

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda 6.a
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola 3.a
X. kerületi, Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium, 1. Osztály
Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola Platánfa Általános Iskolája 1. o
Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola Platánfa Általános Iskolája 5. o.
Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola Platánfa Általános Iskolája 6. o
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, kreatív napközis csoport
Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, 1. osztály
Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, 2. osztály
Báthory István Általános Iskola Veszprém 3.c
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda 5.a
Bólyi Általános Iskola 8. o.
Csontváry Általános Iskola 4. osztály
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola,2.a osztály
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI.
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola Penészleki Tagintézménye, 6. osztály
Eötvös József Általános Iskola, 2/b
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és AMI 5. osztály
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és AMI 7.a, 7.b
Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola 2. o.
Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola Csonkahegyhát 3. osztály
Gyomaendrődi Kis Bálint Általános Iskola, 4.a
Hercegszántói Horvát Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Kollégium; Kreatív szakkör (7. és 8. osztályos tanulók)
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola (alsó tagozatos ökoszakkör)
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, 3.b
Implom József Általános Iskola 2.a
Implom József Általános Iskola 2.c
Kálvin Téri Református Általános Iskola (Veresegyház) 2.a

Kenézlői Általános Iskola 1. o
Kistokaji Általános Iskola,7.osztály
Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola; 3. b
Kőbányai Fekete István Általános Iskola 1.a
Kőbányai Széchenyi István Általános Iskola 5.c osztálya
Kunhegyesi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 1. b
Látrányi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2.o
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 2.a
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola 1. o.
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola 5.o.
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola 8.o.
Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola 2. osztály
Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola 3. osztály
Nicolae Bălcescu Román Gimnázium Általános Iskola és Kollégium 5.b
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola, eltérő tantervű osztály
Orczy Anna Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskola Tagintézménye Örményes 4.osztály
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola, 4.z osztály
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 5.a
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 5.z
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 6.a osztály
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 7.a
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 7.z
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola 8.z
Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye, 1.c
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 1.c
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 4.b
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 5.a
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 6.a
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 6.b
Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola 6. a
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 2.T

Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 3.T
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 4.A
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 5.T
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 6.B
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 6.T
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 8.B
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola-Sümeg, 8.T
Rémi Általános iskola Borotai tagintézménye,4.osztály
Sárberki Általános Iskola, Tatabánya, 1.a
Somogyjádi Illyés Gyula Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, 2.osztály
Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és AMI 8. osztály
Szegedi Fekete István Általános Iskola 4.b
Szekszárdi Baka István Általános Iskola 4. b
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola 2. o
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola 6.a
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, Sárospatak 3.b
Szentpéterúri Általános Iskola 1. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 2. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 3. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 4. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 5. osztály
Szentpéterúri Általános Iskola 6. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 7. o.
Szentpéterúri Általános Iskola 8. o.
Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola, 4.a
Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola, 4.c
Tiszalúci Arany János Általános Iskola 3.a osztály
Ugodi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és AMI 5. o
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium
Vásárosnaményi Eötvös József Ált. Isk. és AMI Petőfi Sándor Tagintézménye 4. o.
Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetisáégi Általános Iskola 7. o.
Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetisáégi Általános Iskola 8. o.
Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola 6. o.
Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola 2. o.
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 3. a



[1-20 ]
[ 61-80 ]